2019

Napsal Eva Hrdinová on .

2019          
           
           
Světový hry IWAS, Sharjah, UAE, 10. - 16. 2. 2019  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 44,79 m ČR
    2. místo koule 11,61 m ČR
           
ENGE Michal F 51 3. místo disk 5,75 m  
    4. místo kuželka 21,70 m  
           
Otevřené mistrovství emirátů, Sharjah, UAE, 17 - 20. 2. 2019  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 44,86 m ČR
    2. místo koule 11,68 m ČR
    2. místo oštěp 26,92 m  
           
ENGE Michal F 51 2. místo kuželka 25,34 m  
    6. místo disk 5,32 m  
           
           
Jarní vrh koulí, Ostrava, 23. 3. 2019      
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo koule 11,53 m ČR (hala)
           
           
Mezinárodní atletický mítink Marakeš, Maroko, 24. - 26. 4. 2019  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 44,03 m  
    1. místo koule 12,19 m ČR
           
           
Velká cena města Pardubic v atletice handicapovaných, Pardubice, 5. 5. 2019  
           
Muži:          
PETROUŠ Jaroslav F 57 2. místo disk 41,62 m  
ZACH Martin F 51 5. místo kuželka 25,30 m  
ENGE Michal F 51 7. místo kuželka 24,73 m  
VÁGNER Jiří F 51 16. místo kuželka 19,53 m  
ŠTĚPJÁK Lukáš F 57 28. místo disk 22,32 m  
HORSKÝ Petr F 55 32. místo disk 15,25 m  
BRYCH Oldřich F 37 38. místo koule 6,03 m  
TERESKA Michal F 32 46. místo kuželka 6,59 m  
           
Ženy:          
FOLTOVÁ Veronik F 35 3. místo disk 20,55 m  
PÍSAŘÍKOVÁ Vendula F 32 16. místo kuželka 8,03 m  
           
Další:          
BRYCH Oldřich T 37 1. místo 100 m 13,8 s  
SOLAŘ Jan F 55   oštěp 13,92 m  
VARGOVÁ Tereza F 33   disk 8,01 m  
SCHULCOVÁ Alice F 54   disk 5,98 m  
SIVÁKOVÁ Martina F 32   kuželka 4,93 m  
           
           
Mezinárodní mistrovství Chorvatska v atletice, Split, 19. 5. 2019  
           
ENGE Michal F 51 3. místo kuželka 27,66 m  
           
VANĚK Jan F 51 6. místo kuželka 25,22 m  
           
           
Školní atletický parapohár, Pardubice, 6. 6. 2019    
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 42,16 m  
           
VANĚK Jan F 51 1. místo kuželka 23,72 m  
           
           
HANDI Zlatá tretra, Ostrava, 11. 6. 2018      
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 42,37 m  
           
           
Pohár ČATHS, Nové Město n. Met., 24. 6. 2019    
           
ZACH Martin F 51   kuželka 28,35 m  
           
ENGE Michal F 51   kuželka 27,73 m  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57   disk 41,88 m  
      koule 11,55 m  
           
ŠTĚPJÁK Lukáš F 57   disk 21,29 m  
      oštěp 18,10 m  
           
           
Mistrovství ČR spastiků, Bílina, 29. 6. 2019    
           
PETROUŠ Jaroslav F 57   disk 41,14 m  
      koule 12,00 m  
           
ENGE Michal F 51   kuželka 25,38 m  
           
ZACH Martin F 51   kuželka 28,34 m  
           
VARGOVÁ Tereza F 33   disk 6,95 m  
           
           
Světový pohár Polsko, Bydhošť, 19. - 20. 7. 2019    
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 41,43 m  
    4. místo koule 11,30 m  
           
ZACH Martin F 51 4. místo kuželka 27,61 m  
           
ENGE Michal F 51 5. místo kuželka 27,55 m  
    9. místo disk 8,17 m  
           
VANĚK Jan F 51 6. místo kuželka 25,23 m  
    8. místo disk 8,49 m  
           
           
Mezinárodní mítink HANDI OPEN, Slovensko, Bánská Bystrica, 27. 7. 2019  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 40,35 m  
    1. místo koule 11,93 m  
           
ENGE Michal F 51 2. místo kuželka 28,16 m  
      disk 7,92 m  
           
           
8. mezinárodní mítink Para Leichtatletik, Freital, Německo, 3. 8. 2019  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 42,48 m  
    1. místo koule 11,36 m  
           
ZACH Martin F 51 1. místo kuželka 28,22 m  
           
ENGE Michal F 51 2. místo kuželka 26,17 m  
           
           
Mezinárodní mistrovství České republiky v atletice vozíčkářů, Olomouc, 16. - 17. 8. 2019  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 42,44 m 1. místo v rámci ČR
    1. místo koule 11,94 m 1. místo v rámci ČR
           
VANĚK Jan F 51 5. místo kuželka 24,04 m 4. místo v rámci ČR
    2. místo disk 8,02 m 1. místo v rámci ČR
           
ZACH Martin F 51 1. místo kuželka 28,37 m 1. místo v rámci ČR
    4. místo disk 6,89 m 3. místo v rámci ČR
           
ŠTĚPJÁK Lukáš F 57 3. místo disk 23,39 m 3. místo v rámci ČR
    3. místo oštěp 18,17 m 2. místo v rámci ČR
           
ENGE Michal F 51 2. místo kuželka 27,76 m 2. místo v rámci ČR
    5. místo disk 6,80 m 4. místo v rámci ČR
           
FOLTOVÁ Veronika F 35 1. místo koule 8,07 m 1. místo v rámci ČR
    1. místo disk 20,77 m 1. místo v rámci ČR
    3. místo oštěp 17,72 m 1. místo v rámci ČR
           
           
Podblanická tretra, Vlašim, 30. 9. 2019      
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 42,88 m  
           
ENGE Michal F 51 1. místo kuželka 27,78 m  
           
ZACH Martin F 51 2. místo kuželka 27,20 m  
           
           
Podzimní atletika spastiků, 1. 9. 2019, Bílina    
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 44,33 m  
    1. místo koule 11,84 m  
           
ENGE Michal F 51 1. místo kuželka 27,61 m  
           
           
Pardubice Bez Bariér OPEN, 22. 9. 2019      
           
BRYCH Oldřich T 37 1. místo 100 m 15,29 s  
    1. místo 200 m 30,76 s  
    1. místo 800 m 2:40,24 min  
  F 37 5. místo koule 6,48 m  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo koule 11,43 m  
    1. místo disk 43,06 m  
           
FOLTOVÁ Veronika F 35 1. místo oštěp 18,05 m  
    3. místo disk 21,76 m  
    6. místo koule 7,97 m  
           
ZACH Martin F 51 1. místo kuželka 28,59 m  
    3. místo disk 7,31 m  
           
VANĚK Jan F 51 1. místo disk 8,27 m  
    3. místo kuželka 25,57 m  
           
VARGOVÁ Tereza F 33 1. místo disk 8,22 m  
           
ENGE Michal F 51 2. místo kuželka 28,19 m  
    2. místo disk 7,88 m  
           
PÍSAŘÍKOVÁ Vendula T 32 2. místo 100 m 1:44,35 min  
  F 32 3. místo kuželka 9,88 m  
    3. místo koule 2,93 m  
    4. místo disk 5,27 m  
           
ŠTĚPJÁK Lukáš F 57 3. místo disk 23,45 m  
    5. místo oštěp 18,06 m  
           
NĚMEČEK Jan F 54 3. místo koule 6,54 m  
           
SIVÁKOVÁ Martina F 32 4. místo kuželka 6,94 m  
           
FOŤKO Josef F 44 5. místo koule 8,37 m  
    6. místo oštěp 24,83 m  
    11. místo disk 21,68 m  
           
HORSKÝ Petr F 55 5. místo disk 13,68 m  
    7. místo oštěp 11,90 m  
           
TERESKA Michal F 32 7. místo kuželka 6,03 m  
    9. místo koule 2,20 m  
           
           
Ostrava CUP, 13. 10. 2019        
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 1. místo disk 44,05 m  
    2. místo koule 11,49 m  
           
VANĚK Jan F 51 1. místo kuželka 23,20 m  
           
           
Mistrovství světa v atletice handicapovaných, Dubaj, 7. - 15. 11. 2019  
           
ENGE Michal F 51 6. místo kuželka 27,45 m  
           
ZACH Martin f 51 7. místo kuželka 27,09 m  
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 12. místo koule 10,08 m  
    kvalifikace koule 11,46 m  
           
           
Český pohár ČATHS - konečné pořadí:      
           
ENGE Michal F 51 1. místo      
PETROUŠ Jaroslav F 57 3. místo      
VANĚK Jan F 51 10. místo      
ŠTĚPJÁK Lukáš F 57 25. místo      
           
           
České rekordy 2019        
           
PETROUŠ Jaroslav F 57 koule 11,61 m Světové hry IWAS, Sharjah, 13. 2. 2019  
    disk 44,79 m Světové hry IWAS, Sharjah, 14. 2. 2019  
    koule 11,68 m Otevřené mistrovství Emirátů, Sharjah, 18. 2. 2019  
    disk 44,86 m Otevřené mistrovství Emirátů, Sharjah, 19. 2. 2019  
  hala koule 11,53 m Jarní vrh koulí, Ostrava, 23. 3. 2019  
    koule 12,19 m Marakéš, 24. 4. 2019  

NAŠI PARTNEŘI

  • MŠMT
  • KRAJ
  • MESTO
  • OBVOD5
  • Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ
  • Agrofert
  • ČD-IS
  • NADACE 2000
  • CETTUS
  • CEPS
  • NADACE PCE
  • SLUZBY_PCE
  • CATHS
  • CATHS
  • OSAV
  • FLEXI
  •  KRÁLOVEJRADECKÝ KRAJ
  • NADACE
  • CALYPSO
  • GLENOWELL
  • JHV
  • Elektrárny Opatovice
  • ACT
  • DOSTIHOVY SPOLEK
  • BAUSET
  • MARHOLD
  • 	kvis
  • 211
  • agel
  • OLFIN CAR PALACE
  • CHRPA
  • PRODIN
  • BERÁNEK
  • STAFI
  • MIROS
  • KASI
  • AGROSTAV
  • BARTH
  • ERA
  • JIPAST
  • KOUZLA
  • CODE
  • RENTIS
  • HEATSHOP
  • QC GROUP
  • PROSCAN
  • FRENCL
  • VOLSATRANS
  • CZECH CATERING
  • PERNSTEJN
  • INNOGY
  • FINET
  • HAINZ
  • DEKOMSYSTEM
  • ZUBR
  • TOITOI
  • STAVIS
  • HORNAK
  • ALBA
  • GEOOBCHOD
  • BIKE§RUN
  • DIVADLO
  • JECMINEK
  • JULIUS MEINL
  • KETODIET
  • MERCATO
  • TIBURON
  • ATRIUM
  • CUS
  • ČERNÍ KONĚ
  • DECATHLON
  • Zeleny trh
  • KOSTKA
  • GOLDFEIN
  • AUTO HYBEŠ
  • VVZ
  • KRALOWETZ
  • COLAS
  • PRODIN
  • MARILAN
  • GAMA
  • NAPA
  • INTERKLIMA
  • SARAVEC A RUC
  • POTRAVINY CHÁRA
  • EURONICS
  • APIAGRA
  • AQUA PARDUBICE
  • HOMOLKA
  • BOIRON
  • JUMPING
  • MAUER
  • PERRE
  • MM
  • BECO
  • SZS
  • Martina Dlabajová

Nabídka pro partnery

Cookies používáme na zlepšení kvality našeho webu. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním Chcete-li zjistit vice informaci o cookies, ktere pouzivame, a jak je odstranit, viz Vice informaci zde.

Souhlasim s pouzivanim cookies.

EU Cookie Directive Module Information