Představujeme Vám oddíl tělesně postižených sportovců Atletika Bez Bariér Pardubice, z.s. Jedná se v tuto chvíli o jeden z největších, nejúspěšnějších oddílů tělesně postižených atletů v České republice, a to nejen podle počtu členů, ale i podle sportovních výsledků v rámci České republiky i na mezinárodním poli..

• UDÁLOSTI
  • 2023
  • Běžec Oldřich Brych si zlepšil osobák na 10 km..

Běžec Oldřich Brych si zlepšil osobák na 10 km..

Začátkem března se konal tradiční běh na 10 km Úpická desítka. Mezi 23 zúčastněnými běžci kategorie mužů do 49 let byl i pardubický atlet Bez Bariér Oldřich Brych. Za ztížených podmínek, v silném větru a sněhové vánici skončil na celkovém 21. místě. V absolutním pořadí 75 běžců skončil na 54. místě. Radost mu ale dělá fakt, že se od svého posledního startu na 10 km v listopadu 22 zlepšil o téměř 2 minuty. Závod doběhl v novém osobním rekordu 47:44,6 min. Blahopřejeme!